Український    радіопортал

НА ПОРТАЛІ САМІ СВІЖІ, АКТУАЛЬНІ ТА ЗБАЛАНСОВАНІ НОВИНИ
При будь-якому використанні інформації з сайту, посилання на uarl.com.ua обов'язкове. 
Редакція порталу може не поділяти точку зору авторів статей та не несе відповідальності за зміст републікованих материалів і не надає довідок про авторів.
Публікації не є редакційними статтями і відображають виключно точку зору автора

Радиопортал работает для радиолюбителей 6758 день. Ukrainian radio portal of the Internet 6758- days.


Перший віце-президент ЛРУ
Керівник штаб квартири ЛРУ

УВАГА! ЧИСЕЛЬНІСТЬ ЧЛЕНІВ ЛРУ СТАНОМ НА 15 СІЧНЯ 2019 РОКУ.
СПИСОК ПОСТІЙНО ПОПОВНЮЄТСЯ.

ВП ГО ЛРУ В ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UR5BFG Теліщак Василь Петрович
2 UR5BFX Рокіцький Микола Богданович
3 UR5BII Мiзюк Іван пільговик
4 UR5BIM Мізюк Марійка пільговик
5 UR5BIO Бабич О.М. пільговик
6 UR5BV Куза Микола Григорович
7 UX0BB Скалiй Вячеслав Володимирович
8 UX1BZ Олiйник Богдан Леонiдович
9 UX7BF Мiзюк Василь Васильович
10 UX7BV Мiзюк Василь Васильович
11 UY5BC Чиж Борислав Романович
12 UY5BQ Бабич Микола Iванович


ВП ГО ЛРУ В ДНІПРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UR0EN Педан Михайло Васильович
2 UR0EТ Літвінов Володимир Михайлович
3 UR3EZ Бережний Олександр Олександрович
4 UR4EI Дорошко Олексій Миколайович
5 UR5ECV Нікітенко Олександр Олександрович
6 UR5ECW Чiгарьков Олексiй Андрiйович.
7 UR5EDX Грачов Сергій Іванович
8 UR5EEW Довгаль Володимир Анатолійович
9 UR5EFJ Кочетков Роман Михайлович
10 UR5EH Косенко Олександр Романович
11 UR5EUY Нор Петро Андрійович
12 UR7EM Дорошко Юрій Олексійович
13 UR7EU Кормаков Олександр Семенович
14 UR7EY Єсаулов Анатолій Георгійович
15 UR7EZ Никитенко Михайло Олександрович
16 UR8EP Трибуха Микола Петрович
17 UR8EQ Дикать Анатолій Володимирович
18 US3EF Мосьпан Геннадій Миколайович
19 US3EN Попов Віталій

20 US3EZ Шпак Сергій Іванович
21 US4EG Солодовник Микола Володимирович
22 US4EX Захарченко Олег Анатолійович
23 US5EC Кравцов Ігор Олександрович
24 US5EFU Тихолаз Микола Григорович
25 US5EOI Швидкий Анатолій Андрійович
26 US5ETV Никитенко Костянтин Олександрович
27 US5EY Аврунов Олександр Миколайович
28 US6EX Качан Микола
29 UT0EK Іваницький Ігор Анатолійович
30 UT0EM Сопільник Геннадій Славмирович
31 UT0EO Згода Діна Пилипівна
32 UT0EX Скрипниченко Вячеслав Павлович
33 UT0EY Алексєєв Петро Володимирович
34 UT2EC Картавих Анатолій Васильович
35 UT2EJ Тонкошкур Сергій Львович
36 UT2EZ Дубина Володимир Федорович
37 UT4EO Завертайло Павло Михайлович

38 UT5ECZ Назарук Едуард Володимирович
39 UT5EDU Жуков Сергій Володимирович
40 UT5EL Горець Юрій Петрович
41 UT5EO Згода Данило Миколайович
42 UT5ERV Райлян Анатолій Валерійович
43 UT5ETF Бондаренко Микола Іванович
44 UT5EUD Шпаковський Павло Йосипович
45 UT6EN Голованьов Олексій Миколайович
46 UT6EU Біленький Олег Петрович
47 UT7EJ Мотиль Микола
48 UV5EAC Єгоров Віктор Миколайович
49 UV5EHQ Крицький Олександр Миколайович
50 UV5EHW Воротніков Віктор Михайлович
51 UV5ENJ Кавун Іван Макарович
52 UW5EDQ Стаднійчук Олександр Леонтійович
53 UW5EFL Кондратов Костянтин Валентинович
54 UW5EFR Колісніченко Володимир Володимирович

55 UW5EHB Латиш Максим Сергійович
56 UW5EHR Поприєнко Сергій Володимирович
57 UW5EIJ Демченко Михайло Сергійович
58 UW5EKD
59 UW5EKM Єлісєєв Юрій Олександрович
60 UW5EKR Красніков Максим Едуардович
61 UW5ELR Осипенко Сергій Васильович
62 UW5ELV


ВП ГО ЛРУ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UR4FB Онуфрієнко Михайло Степанович
2 UR4FF Циберман Віталій Якович
3 UR4FK Кілівник Василь Іванович
4 UR4FPI Паньків Іван Валентинович пільговик
5 UR5FA Вдовенко Олег Миколайович
6 UR5FAI Карпічко Павло Борисович
7 UR5FAL Чебанов Петр Володимирович пільговик
8 UR5FAV Булавський Олександр Борисович
9 UR5FBK Коц Ігор Станіславович
10 UR5FBM Крамаренко Володимир Дмитрович
11 UR5FBO Спаський Ігор Дмитрович
12 UR5FBP Крамаренко Марина Володимирівна
13 UR5FCM Кринецький Ігор Іванович
14 UR5FD Івін Олександр В’ячеславович
15 UR5FDH Янченко Михайло Налійович
16 UR5FEF Палочкін Олександр Аксентійович

17 UR5FEO Степанов Сергій Миколайович
18 UR5FF Соколов Борис Ізраїльович пільговик
19 UR5FFС Попандопуло Констянтин Павлович
20 UR5FFW Волощенко Володимир Миколайович
21 UR5FGU Нікіфоров Володимир Євгенійович
22 UR5FHD Орлов Павло Гайович
23 UR5FHG Верлатий Ігор Миколайович
24 UR5FI Мітрієв Микола Миколайович
25 UR5FIL Філонов Олександр Павлович
26 UR5FIV Вязовський Микола Олександрович
27 UR5FIX Хвостенко Василь Григорович
28 UR5FJG Курочкін Олександр Анатолійович
29 UR5FJL Решетников Сергій Васильович
30 UR5FLF Аржинт Андрій Георгійович
31 UR5FMY Петриченко Геннадій Олегович
32 UR5FNN Ропот Сергій Ілліч
33 UR5FNX Логовенко Анатолій Степанович
34 UR5FO Лесовой Іван Павлович

35 UR5FOA Сімонов Володимир Олексійович
36 UR5FOF Бессонов Никита Андреевич пільговик
37 UR5FOG Сімонова Галина Володимирівна
38 UR5FON Кисіль Ігор Васильович
39 UR5FOU Кришко Геннадій Григорович
40 UR5FPX Ющенко Борис Борисович
41 UR5FQB Мельниченко Микола Миколайович
42 UR5FRX Колношеєв Олександр Володимирович
43 UR5FRY Сорокін Михайло Миколайович
44 UR5FRZ Тіка Роберт Федорович
45 UR5FS Мінєнков Володимир Дмитрович
46 UR5FYG Губернаторов Юрій Вікторович
47 UR7FM Ковальов Геннадій Іванович
48 US5FBU Маринич Василь Іванович
49 US5FCO Савчук Сергей Валентинович
50 US5FCV Цимерман В'ячеслав Олександрович
51 US5FDM Коpженко Іван Кирилович
52 US5FDN Кузьменко Віталій Константинович
53 US5FPI Погорелов Ігор Святославович

54 UT0FB Науменко Вадим Борисович
55 UT0FT Грищенко Володимир Володимирович
56 UT1FG Бодров Юрій Володимирович
57 UT1FN Сокур Віктор Антонович
58 UT1FR Гордієнко Віктор Миколайович
59 UT1FT Безсонов Андрій Володимирович
60 UT2FС Гаврилюк Анатолій Іванович
61 UT2FN Романчук Микола Трофимович
62 UT4FB Акішин Олександр Сергійович
63 UT5FN Бржезицький Сергій Валентинович
64 UT5RW Швачко Василь Лукич
65 UT7FА Чекерис Павло Данилович
66 UT7FO Жовтий Василь Михайлович
67 UX0FF Лавpека Микола Михайлович
68 UX4FC Сагінов Віктор Георгієвич
69 UX5CQ Лисенко Віталий Анатолійович
70 UX5HY Чумаченко Володимир Федорович
71 UY5HC Делиєв Віктор Георгійович


ВП ГО ЛРУ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UW1HM Кулик Василь Олександрович
2 UX1HW Пієнко Артур Володимирович


ВП ГО ЛРУ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UR0IG Слюсаренко Іван Ілліч
2 UR0IV Марченко Валерiй Володимирович
3 UR3IIO Колесник Володимир Олександрович
4 UR3IIT Бохонський Василь Іванович
5 UR3IKX Баркалов Олександр Дмитрович
6 UR3ITF Гаркавенко Олександр Володимирович пільговик
7 UR3IVC Клименко Григорій Миколайович
8 UR3IVD Бохонский Олександр Іванович
9 UR3IY Трухан Михаило Андрійович
10 UR4IZ Марікуца Михайло Олександрович
11 UR5IIY Макогон Віктор Олексійович
12 UR5IQG Юшковський Роман Миколайович
13 UR5IRM Самков Руслан Олександрович
14 UR5ISA Завгородній Василь Іванович
15 UR6IG Торпiщев Тагір Равільович
16 UR6INY Надіч Юрій Олександрович
17 UR6IOG Макаров Дмитро Олександрович
18 UR6IR Усов Петро Федорович пільговик
19 UR6ISV Вишняков Генадій Володимирович
20 UR7IDH Горбінєв Сергій Вікторович пільговик

21 UR7IPK Єгоров Cергій Анатолійович
22 UR8IK Яровий Григорій Іванович
23 US2IEW Ворона Ігор Іванович
24 US2IF Баринов Ігор Вікторович
25 US2ILS Таран Володимир Миколайович
26 US2IOD Покинтелица Анатолій Георгійович пільговик
27 US2IW Соколовський Григорій Володимирович
28 US3IAO Расщупкін Володимир Іванович
29 US3IDQ Тимченко Олександр
30 US3IMP Кононенко Валентин Володимирович
31 US3INQ Тарапата Олександр Іванович
32 US3IY Лебедєв Юрій Юрійович
33 US4IGH Наконечний Сергій Іванович
34 US4IMR Блоха Василь Миколайович
35 US4ITB Глухов Ігор Анатолійович
36 US5IFA Андрейченко Микола Миколайович

37 US5IH Бут Микола Андрійович пільговик
38 US5IMI Шевченко Анатолій Васильович
39 US5INC Григорьєв Сергій Володимирович пільговик
40 US5IPX Дудка Володимир Володимирович
41 US5IRN Вілянський Сергій Іванович
42 US5ISG Світленко Володимир Іванович
43 US5ITU Бітюкова Олена Володимирівна пільговик
44 US5IVA Рау Анатолій Григорович пільговик
45 US5IW Кутузов Сергій Миколайович
46 US6ICS Бобришев Євген Миколайович пільговик
47 US6IGL Крищенко Олександр Миколайович
48 US6IKT Бітюков Володимир Олександрович
49 US6INR Захаров Олександр Іванович Пільговик
50 US7IGV Питлицький Андрій Вікторович пільговик
51 US7ILY Рукавіцин Володимир Валентинович
52 US7IM Сухомлинов Григорій Анатолійович
53 US7IPB Баксаков Віктор Константинович пільговик

54 US7IUE Сидоренко Валерій Віталійович
55 US8IPN Яким Валерій Серафімович пільговик
56 US8IRV Литвин Валерій Валерійович
57 US8ITQ Гаркуненко Володимир Григорович пільговик
58 US9IIO Кряжок Іван Сергійович пільговик
59 US9IJT Лавренко Олександр Михайлович пільговик
60 UT0IL Герцовський Станіслав Андрійович
61 UT2IT Маслов Микола Семенович пільговик
62 UT2IW Макшеєв Валерій Вячеславович
63 UT3IB Жигарь Анатолій Володимирович
64 UT3IJ Малий Георгій Георгійович
65 UT3IW Мельничук Віталій Юрійович
66 UT3IY Юрчишин Василь Васильович
67 UT4IR Охременко Олександр Володимирович
68 UT4IV Желєзняк Микола Григорович
69 UT5IA Бугаєв Сергій Вікторович
70 UT5IH Пижов Володимир Іванович

71 UT5IJ Жигайло Віталій Васильович
72 UT5IU Полозов Петро Юхимович пільговик
73 UT6IG Проценко Александр Владимирович
74 UT7IN Сердечний Сергій Олександрович
75 UT7IP Бодня Анатолій Володимирович
76 UT8IAZ Белобородов Олег Анатолійович
77 UT8IBD Говтва Данило Андрійович пільговик
78 UT8IBU Сердечний Сергій Олександрович
79 UT8ICR Надточій Володимир Дмитрович пільговик
80 UT8IDX Логвиненко Сергій Анатолійович
81 UV1ID Болгов Володимир Олексійович
82 UV1IP Глечиков Микола Миколайович
83 UV2IM Чорнокнижний Олександр Іванович
84 UV5IW Трубчанін Віталій Васильович
85 UV5IZ Лискун Сергій Дмитрович
86 UV7IB Зiберов Микола Михайлович
87 UV7IG Константиненко Іван Григорович
88 UV8IZ Светличний Віталій Корнійович
89 UW5IM Мельничук Андрій Віталійович

90 UX0IC Середа Руслан Вікторович
91 UX2IB Кряжок Анатолій Іванович
92 UX2IQ Бурдуков Олександр Якович
93 UX2IW Луцик Віктор Дмитрович
94 UX3IE Морозов Михайло Іванович
95 UX3IO Анайко Сергій Гаврилович
96 UX5IX Гапсенко Віталій Вікторович
97 UX5IZ Анайко Володимир Гаврилович пільговик
98 UX7IN Мосієнко Віктор Іванович
99 UY0IX Рудковський Микола Васильович
100 UY1IQ Архіпов Василь Леонідович пільговик
101 UY2IN Хороленко Анатолій Васильович
102 UY3IC П’янов Олександр Олексійович
103 UY3IR Бондарь Юрій Анатолійович
104 UY5EN Доценко Анатолій Микитович пільговик
105 UY5IF Фоменко Олексій Миколайович
106 UY5IG Лозовський Борис Борисович
107 UY7IT Рибас Олександр Якович


ВП ГО ЛРУ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UR3KK Федчук Микола Петрович
2 US3UT Матвійчук Валерій Михайлович
3 UW5KW Ткачук Володимир В.
4 UX0KR Сидоров Володимир В.


ВП ГО ЛРУ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UR4LCB Лубенцов Андрій Олександрович
2 UR5LKA Драган Анатолій Кондратійович
3 UR6LF Тимченко Володимир Михайлович
4 UR7LY Вовченко Сергій Євгенович
5 US3LR Хiсматулiн Володимир Шайдуллович
6 US3LX Холод Леонід Миколайович
7 US4LGX Прядка Олександр Михайлович
8 UT1LG Мазур Олександр Андрійович
9 UT2LP Олешко Сергій Петрович
10 UT4LX Пішохін Вадим Васильович
11 UT5LI Назаренко Іван Олексійович
12 UT7LK Краснокутський Анатолій Олексійович
13 UX2LM Легкий Генадій Степанович
14 UY7LA Куліш Олександр Пилипович


ВП ГО ЛРУ В ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UR5MIJ Потеряхін Микола
2 UR5MNO Шакуров Володимир Григорович
3 US0MA Постельник Василь Андрійович
4 UT3MI Зібров Олександр Олексійович
5 UX3MF Шейко Володимир Олександрович


ВП ГО ЛРУ В ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UR5NX Хохлов Костянтин Анатолійович
2 UT3NK Старинець Дмитро Миколайович
3 UT4NY Літвак Лев Соломонович
4 UT5NR Гудим Євген Миколайович
5 UT7NW Удод Віталій Анатолійович
6 UT8NT Марценюк В'ячеслав Григорович
7 UT9NA Іванов Сергій Леонідович

 

ВП ГО ЛРУ В ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019
1 UR3PA Надюков Сергiй Юрiйович

ВП ГО ЛРУ В ЗАПОРІЖСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019
1 UR3QTN Сыромятников Евгений пільговик
2 UR5QMT Войков В.Е.
3 UR6QR Цимбал Віктор Анатолійович
4 US3QQ Курашкин Сергей Федорович
5 UV5QQ Буданов Алексей Васильевич
6 UW3QU Мурастий Юрій Анатолійович
7 UW4QAN Нестеров А.Я.
8 UY5CQ Оссовский Г.В.


ВП ГО ЛРУ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UR5RAB Білобловський Генадій Миколайович
2 UR5RJF Байда Володимир Миколайович
3 UR5RU Кіяниця Василь Васильович
4 UT5RQ Плешкунов О.Л.
5 UW5RG Борисенко Iгор Володимирович
6 UZ1RM Микула Сергій Михайлович


ВП ГО ЛРУ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UR5TBE Шевчук Володимир Семенович пільговик
2 UR5TC Довгаль Борис Іванович
3 UR5TEX Панасюк Андрій Григорович
4 UR5TGK Вараниця Ігор Миколайович
5 UR5THM Жмудський Сергій Володимирович
6 UR5THP Лютий Віталій Вікторович
7 UR5TJ Нечипор Микола Федорович
8 UR5TKS Кушнір Павло Едуардович
9 UR5TKT Кушнір Едуард Йосипович
10 UR5TKY Байчевський Микола Миколайович
11 UR5TL Софіяк Володимир Євгенович
12 UR5TLN Мартинюк Іван Іванович
13 UR5TLW Cозанський Володимир Анатолійович
14 UR5TM Марцинюк Олег Іванович
15 UR5TMH Кульчевич Юрій
16 UR5TMK Замазкін Сергій Михайлович
17 UR5TQ Козко Володимир Федорович
18 UR5TU Ковальчук Володимир
19 UR5TW Шаповалов Володимир Григорович
20 UR7TB Поздняк Валерій Борисович

21 UR7TJ Кудрець Анатолій Георгійович
22 UR7TT Ксеншкевич Олександр Олександрович
23 UR7TV Олійник Андрій Володимирович
24 US0TA Омельчук Анатолій Якович
25 US5TA Голованов Анатолій Антонович
26 US5TC Чинник Юрій Дмитрович
27 US5TT Манько Сергій
28 US7TJ Прокопенко Ігор Ростиславович
29 US7TX Білан Вячеслав Сергійович
30 UT2TR Шляпніков Володимир Іванович
31 UT4TA Печенюк Володимир Володимирович
32 UT7TA Ніколаєв Юрій Олександрович
33 UT7TB Кукурудза Володимир Ілліч


ВП ГО ЛРУ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UR0UJ Малєєв Вячеслав
2 UR3UI Петренко Сергій Григорович
3 UR3UM Дикий Микола Васильович
4 UR3UX Орлов Володимир
5 UR4UDP Гачевський Вячеслав
6 UR4ULT Лукашенко П.Н.
7 UR4UM Сога Михайло
8 UR4UON Нікітін Сергій пільговик
9 UR4UP Кірпічов Володимир Вікторович
10 UR4UPH Пелих В.Ю.
11 UR4UT Самойленко Петро Петрович
12 UR5UA Зайченко Володимир
13 UR5UDP Дорошенко Анатолій Павлович
14 UR5UEY Шараєвський Чеслав
15 UR5UFF Шостак Максим Миколайович
16 UR5UKW Куліков Володимир Андрійович
17 UR7UB Блощинський В.В.
18 UR7UR Базалій Юрій Тарасович
19 UR7UT Береcнєв Сергій Михайлович

20 US0UL Новіков Л.М.
21 US1UN Пелих Ю.М.
22 US1UU Гусєв Сергій Олексійович
23 US1UX Герасименко Юрій Миколайович
24 US5UES Захарченко Михайло Семенович
25 US5UO Марченко Сергій Якович
26 US5UZ Загородній Микола Андрійович
27 US7UU Світко Анатолій Степанович
28 US8UW Ємець Віталій Миколайович
29 UT1UL Мигрин Владимир Павлович
30 UT1UY Молчанов Сергій Вікторович
31 UT2UB Лякін Андрій Вікторович
32 UT2UF Ващенко Олег Анатолійович
33 UT2UN Янченко Григорій
34 UT3UA Василенко Сергій Володимирович
35 UT3UFI Захарченко Григорій пільговик
36 UT3UFH Моісеєв Андрій пільговик
37 UT3UFO Кисельов Ілля пільговик
38 UT3UFQ Карпович Федір пільговик
39 UT3UGB Король Юлія пільговик
40 UT3UGI Приймак Володимир Іванович

41 UT3UIW Василевський Владислав
42 UT3UW Гумаров Володимир Ахатович
43 UT3UZ Арбузов Олександр Іванович
44 UT4UBZ Пригоцкий Виталий Александрович
45 UT4UO Гойко Валерій Іванович
46 UT4URX Новотарський Юрій Йосипович
47 UT5SI Ребров Станіслав Іванович
48 UT5UDX Ребров Сергій Станіславович
49 UT5UGW Майборода Сергій Володимирович
50 UT5UHJ Стеценко Анатолій Іванович
51 UT5UIA Гай Сергій Григорович
52 UT5UN Мироненко Володимир Іванович пільговик
53 UT5UOD Костюченко Анатолій Миколайович
54 UT5UR Оберемок Анатолій Миколайович
55 UT5URW Плоткін Андрій Юхимович
56 UT5UY Яковлев Олексій Євгенович
57 UT6UG Бойко Валентин Степанович
58 UT7UW Заскалета Юрій Олексійович

59 UT7UZ Донський Євген
60 UT9UM Мельничук Станіслав Іванович
61 UT9UZ Буцан Валерій Іванович
62 UW7UA Засуцький Володимир Віталійович
63 UX3UN Соловей Іван Іванович
64 UX4UM Петренко Віктор Іванович пільговик
65 UX5UL Сорока Олег Васильович
66 UX7UU Залізняк Олександр Анатолійович
67 UY5AO Коваль Ігорь П.
68 UY5UD Беспалько Олександр Іванович
69 UZ5UA Кулік Володимир Анатолійович
70 US7IGN Гуртовой Владимир Викторович
71 UX3IА Батарон Олександр Володимирович
72 US0VA Лазарєв Ігор Альбертович


ВП ГО ЛРУ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 ARDF Геращенко Р.М. пільговик
2 ARDF Гончар А.Д. пільговик
3 ARDF Жуненко А.С. пільговик
4 ARDF Зарубин Д.С. пільговик
5 ARDF Зарудня Д.О. пільговик
6 ARDF Кондратенко М.В. пільговик
7 ARDF Кривонос М.А. пільговик
8 ARDF Кругляк О.О.
9 ARDF Маржан М.В. пільговик
10 ARDF Мінчук Е.С. пільговик
11 ARDF Міщенко Л.О. пільговик
12 ARDF Семенов І.О. пільговик
13 ARDF Щербатюк Наталія Іванівна
14 UR0VG Дегтярьов М.Б.
15 UR0VX Ліщенко О.Г..
16 UR3VJC Шелудько Д.В
17 UR3VKT Iскра В.Н.
18 UR3VPR Муленко В.В.

19 UR5VBR Будулатій Р.С.
20 UR5VCQ Гаваза М.М.
21 UR5VDK Шаповалов В.Г.
22 UR5VFJ Баканов М.О.
23 UR5VGJ Шубський О.А.
24 UR5VLV Гриб О.В.
25 UR5VOA Драган В.В.
26 UR5VU Задорожний Б.Г. пільговик
27 UR7VF Гриб В.А.
28 US0VR Радул В.П.
29 US2VA Чуйков В.В. пільговик
30 UT0VE Міщенко О.О.
31 UT2VN Носенко В.О.
32 UT3VL Левченко С.М.
33 UT5IF Сірик П.В.
34 UT7VN Васильченко А.М.
35 UV8VU Царюк В.Л.
36 UW5VA Шалль В.О. пільговик

37 UY2VN Борісов Г.Л.
38 UY7VY Жужгов С.В.
39 UY9VY Будулатій С.С.


ВП ГО ЛРУ В ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UR5WAN Кривохиж Сергій Вячеславович
2 UR5WCW Агеєв Володимир Борисович
3 UT1WA Вакатов Володимир Іванович пільговик
4 UT7WZ Лупій Мирослав Іванович
5 UW1WU Коржов Олександр Петрович
6 UY5XE Чліянц Георгій Артемович


ВП ГО ЛРУ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019
ПОКИ НЕМА СПИСКУ

ВП ГО ЛРУ В ЧЕРНОВИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UR1YAA Чолкан Всеволод Мирославович
2 UR1YDD Денисов Юрій Дмитрович
3 UR5YAA Жиникай Євген Васильович пільговик
4 UR5YAI Заморняк Іван Васильович
5 UR5YAU Пігуляк Ярослав Дмитрович
6 UR5YAV Муханов Андрій Валерійович
7 UR5YBM Туркиневич Богдан Тарасович
8 UR5YBO Василинчук Пилип Васильович
9 UR5YBP Гуковський Джордж Петрович
10 UR5YCF Гаврилюк Іван Степанович
11 UR5YDH Івашкевич Віталій Олександрович
12 UR5YEV Пецух Василь Іванович
13 UR5YGC Дереторський Валерій Васильович
14 UR5YGG Філіпчук Іван Григорович пільговик
15 UR5YKA Куксін Анатолій Михайлович
16 UR5YO Вамеш Геннадій Васильович
17 UR5YVD Ватрич Даниїл Олегович
18 US0YA Ванзяк Володимир Васильович

19 US2YW Жук В'ячеслав Олегович
20 UT5YP Сірий Євген Миколайович
21 UT5YY Іволга Григорій Григорович
22 UT7YQ Дереторський Ігор Валерійович
23 UT7YW Василинчук Анатолій Пилипович
24 UT9YE Перепелюк Іван Зіновійович
25 UX1YZ Рижов Юрій Юрійович
26 UY0YI Милованов Іван Якович
27 UY1YP Пудяк Юрій Павлович


ВП ГО ЛРУ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 15.01.2019

1 UR5ZCV Авраменко Володимир Іванович
2 UR5ZD Дудов Олексій Михайлович
3 UR5ZDH Крук Володимир Степанович
4 UR5ZDK Яценко Юрій Вікторович
5 UR5ZDZ Миронов Олександр Григорович
6 UR5ZEL Турбель Юрій Юрійович
7 UR5ZEP Притула Борис Павлович
8 UR5ZFD Міхеєв Андрій Іванович
9 UR5ZFV Майоров Ігор Євгенович
10 UR5ZGO Бойко Віктор Володимирович
11 UR5ZGY Анютін Борис Миколайович
12 UR5ZHG Кузицький Володимир Дмитрович
13 UR5ZI Яковенко Сергій Іванович
14 UR5ZIW Лозинський Іван Федорович
15 UR5ZNY Пєтухов Сергій Валентинович
16 UR5ZQ Пономаренко Валентин Григорович
17 UR5ZRY Рейко Василь Юрійович
18 UR5ZTH Булаш Юрій Миколайович
19 UR5ZVX Крохмалюк Олег Федорович

20 UR5ZVY Шпиливенко В’ячеслав Анатолійович
21 UR5ZW Максименко Віктор Васильович
22 UR7ZO Сабіров Ільдус Рашитович
23 US1ZZ Коваленко Микола Антонович
24 US5ZAL Паталашко Юрій Сергійович
25 US5ZFT Данилевич Валерій Леонідович
26 US7ZZ Дихта Сергій Володимирович
27 UT1ZA Григоращук Юрій Михайлович
28 UT1ZZ Полежай Андрій Іванович
29 UT4ZG Кобилко Андрій В’ячеславович
30 UT4ZX Михайлов Олександр Костянтинович
31 UT5ZL Макаров Олександр Іванович
32 UT7ZA Сурков Юрій Борисович
33 UW2ZM Яровенко Сергій Володимирович
34 UW2ZO Старчаєв Ігор Андрійович
35 UW5ZB Пославський Генадій Євгенович
36 UW5ZL Козак Володимир Володимирович
37 UW5ZM Нестєров Євген Ігорович

38 UW5ZO Лищук Тарас Петрович
39 UX3ZW Павлов Олександр Михайлович
40 UX8ZA Піняєв Олег Євгенович
41 UY0ZA Шабадаш Олександр Дмитрович
42 UY0ZG Губенко Микола Семенович
43 UY2ZA Погорєлий Олег Володимирович
44 UY2ZZ Копачевський Владислав Анатолійович
45 UY5TE Ващиленко Микола Віталійович
46 UY5TG Tимошевський Борис Георгійович
47 UZ5ZU Боровський Микита Мирославович
48 UZ5ZV Чудний Олександр Олександрович



 

    © ЯR Studio, 1999-2018