Результати Всеукраїнських очних змагань

PostDateIcon19.08.2019 20:10 |

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді зі швидкісної радіотелеграфії 

ПРОТОКОЛ КОМАНДНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ
 
12-17 серпня 2019 року  ст. Експрес, Олешківського р-ну, Херсонської обл.
№ п/пКоманда,                         навчальний закладТренерПрізвище, ім'яРезультати командиМісце
 1 учасн 2 учасн 1 учасн 2 учаснСума
1Херсонський ЦПР ХМРБала О.В.Скорик ДанилоЛіхтей Вікторія394,00349,00743,001
2ДЮСШ "Віраж" м. КиївМінаков В.А.Моісеєв АндрійВасилевський Владислав464,00195,00659,002
3Херсонський ЦПР ХМРФоменко О.О.Назарова АннаДубинець Даніїл247,00354,00601,003
4Остерська СЮТБорисенко І.В.Кошова АннаФранцуз Вікторія306,00264,00570,004
5Диканський РБДЮТ ДРРДєєва М.І.Краснянський НазарСтрижак Михайло258,00278,00536,005
6Хмельницький ОЦНТТУММакаренко В.І.Панчук ДаріяЛевченко Іван298,85235,93534,786
7НВК "Школа І-ІІІ ст. - ДНЗ" с. МашівРоманюк О.М.Чайніков ВолодимирРоманюк Андрій330,00195,50525,507
8Херсонський МНВК ХМР Бала Д.О.Кєвліков МаксимТрубаєв Олександр298,00212,00510,008
9Волноваська СЮТБітюков В.О.Бітюкова ОленаГовтва Данило241,65217,10458,759
10Полтавський ОЦНТТУМ Денисюк Д.В.Кізілов ДмитроОстроушко Андріан215,00183,00398,0010
11КПНЗ "БТДЮ" м. ПокровГолуб М.І.Коробка Микола 245,40 245,4011
12Рівненський МЦТУМДедюх Т.В.Дедюх АндрійБакаленко Софія38,80192,94231,7412
13Генічеська РСЮТУзунов О.О.Василіке Дар'яМіжура Владислав0,00214,10214,1013
14Рівненський МЦТУМДедюх Т.В.Синюк РодіонМельничук Софія104,25101,80206,0514
15Диканський РБДЮТ ДРРДеєва М.І.Костромицький АртемРокотянський Владислав75,3069,10144,4015
16Сумський ОЦПО та РТМЗикова Л.І.Медвєдєв КирилоІванчихін Даниіл 52,0057,90109,9016
17Рівненський ОЦНТТУМСидорук Н.Р.Сидорук ЮліяСкора Дарина0,0032,4032,4017
         
 Головний суддя       О.В. Бала (спортивний суддя НК)  
 Головний секретар  І.М. Постельняк  (спортивний суддя НК) 

 

 Протокол результатів 
   Очні учасники      
"13" серпня 2019р. СТ "Експрес" Олешківського району Херсонської обл.
Прізвище, ім'яГрупаКомандаЗаявлено зв'язківпідтверджено зв'язківОсобистий залікКомандний  залік
командаособистоочкимісцезв'язківочкимісце
хл.дів.
1Моісеєв АндрійхUT4UXB, ДЮСШ "Віраж" м.Києва, тренер Мінаков В.А.9650445281-849781
2Василевський Владиславх46404503-
3Ліхтей ВікторіядUR6GWZ, Радіоклуб "Супутник" Херсонського ЦПР, тренер Бала О.В.874036432-2779242
4Скорик Данилох47414922-
5Кошова АннадUR4RXJ, Остерська СЮТ Чернігівської області, тренер Борисенко І.В.844337444-1708403
6Шелепень Юліяд4133396-5
7Дубинець ДаніїлхUT2GWW, Радіоклуб "Супутник" Херсонського ЦПР, тренер Бала О.В.7437344085-67804,14
8Чайка Світланад3733396,1-4
9Міжура ВладиславхUR6GZL, КЗ "Генічеська районна СЮТ" ГРР, тренер Узунов О.О.7743384364-687965
10Васіліке Дар'яд3430360-7
11Трубаєв ОлександрхUR6GWA, Херсонський  МНВК, тренер Бала Д.О.7335323847-647686
12Кєвліков Максимх38323848-
13Остроушко АндріанхUR4HWF, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, тренер Денисюк Д.В.6735333966-617227
14Кізілов Дмитрох322832611-
15Бітюкова ОленадUR4IWZ, Волноваська СЮТ Донецької області, тренер Бітюков В.А.683633396,2-360720,28
16Говтва Данилох322732412-
17Сидорук ЮліядUR4KWR, КЗ "Рівненський ОЦНТТУМ" ХОР, тренер Сидорук Н.Р.673432384-6597089
18Скора Даринад3327324-8
19Стрижак МихайлохUR5HWM, Диканський БДЮТ Полтавської області, тренер Дєєва М.І.7135323848-5464810
20Краснянський Назарх362226414-
21Чайніков ВолодимирхUR4PXH, НВК "Школа І-ІІІ ст. - ДНЗ" с. Машів, тренер Романюк О.М.74413035010-5362611
22Романюк Андрійх332327613-
23Назарова АннадUR6GWB,  Комунальний заклад "ОЦНТТУМ" Херсонської обласної ради, тренер Бала О.В.523026312-94351812
24Дубинець Маріяд2217206-10
 Головний суддя ___________________О.В. Бала    
 Головний секретар ___________________О.О. Фоменко     
             
Заочні учасники
ПозивнийНалежність радіостанціїЗаявлено зв'язківПідтверджено зв'язківОчокМісце
1UT7AXAСумський міський Центр НТТМ (Сидоренко Аліна, Мірошниченко Анна, Скляренко Євгенія). Тренер Чернобров К.В.49454901
2UR4PWLКовельська міська станція юних техніків (Чирук Роман, Ковганич Микита). Тренер Пашкевич М.О.49364022
3UR4KWUЗдолбунівська районна станція юних техніків Рівненської області (Шолудько Олена, Скора Зоряна). Тренер Сидорук Н.Р.44363923
4UR4AWLШосткинська міська станція юних техніків Сумської області (Мирошниченко Дмитро, Будик Андрій). Тренер Щербак О.В.32263124
5UT1KWA"Рівне DX Клуб" ( Кратко Віталій, Козачук Богдан). Тренер Тарасович П.М. 31171545
6UR6GWOНовозбурївський заклад базової та дошкільної освіти (Кукуруза Єлизавета, Сумар Данило). Тренер Олійник О.О.17111326
7UR4XWNЗвіт для контролю4135  
Оператори індивідуальних радіостанцій старше 19 років
ПозивнийПрізвище, ім'яЗаявлено зв'язківПідтверджено зв'язківОчокМісце
1UR0DXXСалько Володимир, м.Мукачево, Закарпатська обл.89716921
2UR4UCм.Київ59556502
3UT1AMЧичикало Михайло, с.Вищевеселе, Сумська обл.48454903
4UW1GRШтукатуров Анатолій, м.Херсон29283264
5UR8RFСвистельник Олександр, м.Остер Чернігівська обл.21192285
6UR5EPVКатрін Василь, м. Кам'янське, Дніпропетрівська область17101206
7UR5WFFФіцик Юрій, Львівська область86627
Оператори індивідуальних радіостанцій молодше 19 років
ПозивнийПрізвище, ім'яЗаявлено зв'язківПідтверджено зв'язківОчокМісце
1UR5SAMСвягла Андрій, м.Івано-Франківськ69595581
             
 Головний суддя ___________________О.В. Бала    
 Головний секретар ___________________О.О. Фоменко     

 

   Очні учасники      
"13" серпня 2019р. СТ "Експрес" Олешківського району Херсонської обл.
Прізвище, ім'яГрупаКомандаЗаявлено зв'язківпідтверджено зв'язківОсобистий залікКомандний  залік
командаособистоочкимісцезв'язківочкимісце
хл.дів.
1Моісеєв АндрійхUT4UXB, ДЮСШ "Віраж" м.Києва, тренер Мінаков В.А.9650445281-849781
2Василевський Владиславх46404503-
3Ліхтей ВікторіядUR6GWZ, Радіоклуб "Супутник" Херсонського ЦПР, тренер Бала О.В.874036432-2779242
4Скорик Данилох47414922-
5Кошова АннадUR4RXJ, Остерська СЮТ Чернігівської області, тренер Борисенко І.В.844337444-1708403
6Шелепень Юліяд4133396-5
7Дубинець ДаніїлхUT2GWW, Радіоклуб "Супутник" Херсонського ЦПР, тренер Бала О.В.7437344085-67804,14
8Чайка Світланад3733396,1-4
9Міжура ВладиславхUR6GZL, КЗ "Генічеська районна СЮТ" ГРР, тренер Узунов О.О.7743384364-687965
10Васіліке Дар'яд3430360-7
11Трубаєв ОлександрхUR6GWA, Херсонський  МНВК, тренер Бала Д.О.7335323847-647686
12Кєвліков Максимх38323848-
13Остроушко АндріанхUR4HWF, Полтавський ОЦНТТУМ ПОР, тренер Денисюк Д.В.6735333966-617227
14Кізілов Дмитрох322832611-
15Бітюкова ОленадUR4IWZ, Волноваська СЮТ Донецької області, тренер Бітюков В.А.683633396,2-360720,28
16Говтва Данилох322732412-
17Сидорук ЮліядUR4KWR, КЗ "Рівненський ОЦНТТУМ" ХОР, тренер Сидорук Н.Р.673432384-6597089
18Скора Даринад3327324-8
19Стрижак МихайлохUR5HWM, Диканський БДЮТ Полтавської області, тренер Дєєва М.І.7135323848-5464810
20Краснянський Назарх362226414-
21Чайніков ВолодимирхUR4PXH, НВК "Школа І-ІІІ ст. - ДНЗ" с. Машів, тренер Романюк О.М.74413035010-5362611
22Романюк Андрійх332327613-
23Назарова АннадUR6GWB,  Комунальний заклад "ОЦНТТУМ" Херсонської обласної ради, тренер Бала О.В.523026312-94351812
24Дубинець Маріяд2217206-10
 Головний суддя ___________________О.В. Бала    
 Головний секретар ___________________О.О. Фоменко     
             
Заочні учасники
ПозивнийНалежність радіостанціїЗаявлено зв'язківПідтверджено зв'язківОчокМісце
1UT7AXAСумський міський Центр НТТМ (Сидоренко Аліна, Мірошниченко Анна, Скляренко Євгенія). Тренер Чернобров К.В.49454901
2UR4PWLКовельська міська станція юних техніків (Чирук Роман, Ковганич Микита). Тренер Пашкевич М.О.49364022
3UR4KWUЗдолбунівська районна станція юних техніків Рівненської області (Шолудько Олена, Скора Зоряна). Тренер Сидорук Н.Р.44363923
4UR4AWLШосткинська міська станція юних техніків Сумської області (Мирошниченко Дмитро, Будик Андрій). Тренер Щербак О.В.32263124
5UT1KWA"Рівне DX Клуб" ( Кратко Віталій, Козачук Богдан). Тренер Тарасович П.М. 31171545
6UR6GWOНовозбурївський заклад базової та дошкільної освіти (Кукуруза Єлизавета, Сумар Данило). Тренер Олійник О.О.17111326
7UR4XWNЗвіт для контролю4135  
Оператори індивідуальних радіостанцій старше 19 років
ПозивнийПрізвище, ім'яЗаявлено зв'язківПідтверджено зв'язківОчокМісце
1UR0DXXСалько Володимир, м.Мукачево, Закарпатська обл.89716921
2UR4UCм.Київ59556502
3UT1AMЧичикало Михайло, с.Вищевеселе, Сумська обл.48454903
4UW1GRШтукатуров Анатолій, м.Херсон29283264
5UR8RFСвистельник Олександр, м.Остер Чернігівська обл.21192285
6UR5EPVКатрін Василь, м. Кам'янське, Дніпропетрівська область17101206
7UR5WFFФіцик Юрій, Львівська область86627
Оператори індивідуальних радіостанцій молодше 19 років
ПозивнийПрізвище, ім'яЗаявлено зв'язківПідтверджено зв'язківОчокМісце
1UR5SAMСвягла Андрій, м.Івано-Франківськ69595581
             
 Головний суддя ___________________О.В. Бала    
 Головний секретар ___________________О.О. Фоменко 

hit counter