МІЖНАРОДНІ МОЛОДІЖНІ ЗМАГАННЯ З РАДІОЗВ'ЯЗКУ НА КОРОТКИХ ХВИЛЯХ

«CQ UT Contest - 2007»

(The International United Teenager Contest)

Термін проведення: 20.01.2007 р. з 06.00 UTC до 14.00 UTC на пасмах 80, 40, 20, 15, 10 м, SSB і CW. Змагання проводяться щорічно третьої суботи січня і є самофінансуючим некомерційним проектом товариства Radio-TLUM та колишньої Федерації радіоспорту України, очолюваної Н.М.Тартаковським [1921?1993].

 Учасники: юні оператори особистих та гуртових аматорських радіостацій віком до 18 років з усіх країн. До участі в групі RT запрошуються члени Radio-TLUM, радіоаматори-ветерани другої світової війни та радіоаматори родом з України.

Загальний виклик: CW – «Test UT»; SSB – «CQ UT Contest».

Мова змагань: міжнародна радіоаматорська англійська, на котрій кожен оператор повинен вміти давати загальний виклик, надавати і відбирати контрольний номер, національні мови на вибір учасників.

Мета змагань: популяризація молодіжного короткохвильового радіоспорту, зміцнення дружніх взаємозв’язків між юними радіоаматорами з різних країн, сприяння розвитку і вдосконаленню їхніх різнобічних операторських, спортивних та технічних здібностей, активний обмін досвідом роботи в ефірі, створення всім учасникам рівних і об’єктивних умов для досягнення високих кінцевих результатів.

Гасло змагань: «Участь важливіша за перемогу, дружба дорожча за призи».

Залікові групи: SOSB один оператор, одне пасмо; SOMB один оператор, багато пасм; MOMB STX кілька операторів, багато пасм, один радіонадавач; RT (support group) члени Radio-TLUM та запрошені.

Контрольні номери: для юних учасників RS (RST) і вік оператора (наприклад, 5915); для учасників групи "RT" RS (RST) і літери RT (наприклад, 59RT).

Пунктація:  

за QSO в межах країни нараховується 10 пунктiв, з іншою країною або територією свого континенту 30 пунктiв, з іншим континентом 60 пунктів;

за DXCC (нову країну або територiю, включно з власною) в кожному періоді 80 пунктiв на пасмi 3,5 Мгц, 40 пунктiв на пасмi 7,0 Мгц, 20 пунктiв на пасмi 14,0 Мгц, 15 пунктiв на пасмi 21,0 Мгц, 10 пунктiв на пасмi 28,0 МГц;

за AGE кількість пунктів, що дорівнює числу років кореспондента (учасники 1, 2, 3 залікових груп за QSO з RT проставляють свій власний вік).

Кінцевим результатом є загальна сума пунктів за QSO, DXCC i AGE.

Особливості: час змагань розбито на чотири періоди, по дві години кожний: 06.00?08.00, 08.00?10.00, 10.00?12.00, 12.00?14.00. Повторні SSB або CW QSO дозволяється проводити на різних пасмах і в різні періоди, повторні QSO іншим видом випромінювання дозволяється проводити на одному пасмі через 30 хвилин і тільки у відведених ділянках. Змішані QSO не зараховуються. Розходження часу QSO між кореспондентами не повинно перевищувати 2 хвилини. Залоги гуртових радіостацій повинні складатись з трьох операторів. Дозволяється позмінна (естафетна) робота, окремо в кожному з періодів, двом і більше залогам в єдиному спільному заліку. Можлива допомога дорослих радiоаматорів або тренерів в усній формі, по лаштуванню апаратури та складанню звітів, без права роботи на радіостації та виходу в ефір. Зніматимуться з заліку учасники, що порушували правила змагань і створювали значні радіоперешкоди. Не радиться використовувати спеціальні префікси і скорочені кличні знаки, що ускладнюють ідентифікацію країни учасника.

Звіти: складаються в порядку проведення зв’язків з поділом на періоди і в місячний термін надсилаються за адресою: CQ UT Contest, Радіо-ТЛУМ, а/с 5000, Вінниця, Україна. До звіту необхідно прикласти SASE (формат А5) + 10 марок внутрішньої серії (іноземцям: SAE + 1 IRC) + кольорове фото 10?15 см оператора або залоги на тлі апаратури і кличного знаку (цифрове на: ut5nc@email.ua). У звіті слід вказати приналежність радіостації (для гуртівок), свій QRA-локатор, адресу e-mail і англійську транскрипцію назви країни та QTH. Всі відгуки, пропозиції та зауваження слід писати на окремих аркушах. Справою честі кожного учасника і виявом поваги до інших є обов’язкове і своєчасне надсилання звіту, незалежно від кількості проведених радіозв'язків. Пам'ятайте: ваш успіх це успіх всього молодіжного радіоспорту!

Нагородження: переможці та призери по країнах в кожній заліковій групі визначатимуться за найбільшою кількістю здобутих пунктів і нагороджуватимуться дипломами організаторів та призами спонсорів. Учасникам 1 і 2 залікових груп, котрі займуть одне з трьох призових місць два роки поспіль, надається почесне право довічно брати участь у четвертій заліковій групі, в якості асоційованих членів Radio-TLUM.

Запрошуємо зацікавлені державні органи, громадські організації, підприємства, клуби, приватних осіб взяти спонсорську участь в заснуванні власних призів, нагород, сувенірної атрибутики як у своїх регіонах так і в цілому, інформаційній та організаційній підтримці змагань, друк дипломів, вимпелів.

ЗРАЗОК СКЛАДАННЯ ЗВІТУ

Time

UTC

Band

MHz

Call of

station

Number

Points for

Total

points

Notes

sent

received

QSO

DXCC

AGE

 

Юрко Стрєлков-Серга UT5NC

Інформсервіс «Радіо-ТЛУМ»