COLORBAR.gif (956 bytes)

 


МИ РОЗУМІЄМО ВСІХ, ЦІНУЄМО КОЖНОГО РАДІОАМАТОРА!
МЫ ПОНИМАЕМ ВСЕХ И ЦЕНИМ КАЖДОГО РАДИОЛЮБИТЕЛЯ!

We understand everything, we appreciate everyone!
Admin UZ1RR

 
В.Марценюк, UT8NV
Гол. редактор газети "Радіоинформ"
г.Вінниця

Про діяльність Вінницького обласного радіоклубу

З виступу голови ради клубу В.Марценюка (UT8NV)
на обласному RT 05.03.17 року.

Останнім часом почастішали запитання деяких наших дуже активних колег та опонентів щодо напрямів тієї роботи обласного радіоклубу „ВОСТР”, План якої затверджено на осінній конференції 19 листопада 2017 року. Тому я, в черговий раз, доведу до відома членів радіоклубу, а також і до відома усіх зацікавлених осіб пункти цього Плану та деякі підсумки їх виконання.

1. Проведення засідань Ради ГО «Вінницький ОСТР”. На протязі року - відповідальний В.Марценюк, UT8NV.
З початку року проведено три засідання ради у режимі електронної конференції. Останнє засідання, що відбулось 3 березня в режимі голосування по електронній пошті, стосувалось розгляду заяв про вступ у члени організації трьох нових радіоаматорів та деяких аспектів діяльності ради. Новими членами організації стали: Калита Володимир Никифорович (UR5NOY) Немирівський район., членський №82; Шалагай Олександр Дмитрович (US0ND) м.Вінниця чл.№83; Тесленко Микола Іванович (US5NFQ) Літинський район,чл.№84. З чим їх і вітаємо.

2. Підготовка та проведення осінньої звітної конференції ГО «ВОСТР». Листопад 2017 - відповідальний В.Пращук, UT7NY.
Термін виконання цього пункту не вимагає поки що реальних дій.

3. Організація приймання та обліку членів і коштів ГО „Вінницький ОСТР”. На протязі року - відповідальний В.Марценюк, UT8NV.
Відкрито розрахунковий рахунок в Ощадбанку, на який кожен член організації може особисто перераховувати свої членські внески і отримати офіційний документ про підтвердження такого перерахування. Станом на 3 березня 2017 року членські внески надійшли від 70% членів організації. Відповідно до пункту 4.6 Статуту члени організації протягом першого кварталу поточного бюджетного року в обов’язковому порядку сплачують щорічний членський внесок, розмір котрого визначається Конференцією Організації. Несвоєчасна сплата внеску призводить до тимчасового призупинення членства та надання послуг (обслуговування QSL-бюро, допомога в отриманні ліцензії, тощо). Підставами для автоматичного припинення членства є несплата без поважних причин щорічного членського внеску протягом понад три роки. Таким чином, навіть несплата членських внесків протягом перших двох років не призводить одразу до автоматичного виключення радіоаматора із реєстру членів організації, як це відбувається в ЛРУ. Він тільки втрачає можливість отримання послуг та право голосування на черговій конференції.

4. Проведення „круглих столів” радіоаматорів Вінниччини. На протязі року - відповідальний В.Гнатовський, UT7NS.
Думаю не варто окремо зупинятись на цьому пункті. Ви усі маєте можливість пересвідчитись у його виконанні.

5. Організація проведення спортивно-аматорських заходів (Український ДХ контест, Чемпіонати України (за окремим рішенням), „Кубок Жидковського” (за окремим рішенням), „UR-105, Згадаємо друзів...”, та інших за окремими ініціативами. Відповідно до положень на протязі року, відповідальний В.Даниш, UT0NN.
Відносно цього пункту плану останнім часом в засобах електронного спілкування з боку окремих вінницьких радіоаматорів розгорілись цілі баталії, щодо того хто і як повинен приймати участь у задекларованих змаганнях. Першими в цьому списку стоять Чемпіонати України, які розпочнуться з 11 березня телеграфним чемпіонатом. Коли ми конференцією приймали рішення про участь у цих Чемпіонатах, то була інформація, що у відповідності до договору між Українським контест-клубом і ЛРУ у 2017 році Чемпіонати буде проводити саме контест-клуб.

Однак, сталось так, що вищезгаданий договір був у односторонньому порядку розірваний сьогоднішніми очільниками ЛРУ, судячи з усього, з метою додаткового примушування радіоаматорів України до вступу у цю бізнес-структуру, шантажуючи їх бажанням отримати спортивні розряди. Тому, Радою Українського контест-клубу було прийнято очікуване рішення про проведення замість Чемпіонатів України альтернативних змагань під назвою „Першості на призи Українського контест- клубу”. Радою нашого радіоклубу відповідно було прийнято рішення про участь у першості УКК та ігнорування Чемпіонатів України, які тепер можна з усією відповідальністю назвати „Першістю бізнес-структури під назвою ЛРУ”.

Відносно проведення „Кубка Жидковського -2017”, то ми теж мали надію на збереження того статус-кво, який склався у 2016 році. Змагання ми проводили разом із, так званим ВП ВОВ ЛРУ, вони проводили судівство, а наша організація займалась нагородженнями переможців. Однак і тут, за прикладом головної штаб-квартири ЛРУ, наші, так звані, колеги, вирішили теж перетягнути усю ковдру на себе і заявили, що „Кубок Жидковського” вони приватизують та будуть проводити його самостійно. І коли Рада нашого радіоклубу не погодилась із таким розкладом і вирішила проводити це змагання за своїм планом, то знову активізувались радєтєлі за ідею, так званого, примирення (навіть із інших областей).

Розпочалась компанія активного обвинувачення членів Ради радіоклубу в усіляких гріхах, типу внесення розколу в радіоаматорство Вінниччини. Наш активний анонім UT9NA, який іще навіть пішки не ходив під стіл, коли я вже вийшов в ефір під позивним UB5NAP, зовсім нещодавно вилив цілу купу лайна на мою вже досить сиву голову у ряді радіоаматорських рефлекторів. Процитую тільки одну маленьку витримку із цього лайна:

„Трудно представить себе большее ничтожество, чем винницкий председатель ГО ВОСТР В.П.Марценюк, UT8NV. Этот неизлечимый писака, графоман, пролез в раду местного радиоклуба еще в далеком 2012 году, благодаря своей никчемной газетке „Радиоинформ”, годной только на подтирку задниц в той же вокзальной общественной уборной”.

І от після таких закликів до, так званого, „примирення” ми маємо почути деяких агітаторів від ВП ВОВ ЛРУ та відмовитись від проведення 24 березня запланованого заходу під назвою „Кубок Жидковського 2017”. Думаю, що ці, присутні на „круглому столі”, агітатори (UT4NZ) в подальшому теж доведуть до вашої уваги свої аргументи (письмове звернення UT7NW – зачитано).

6. Поточне забезпечення роботи QSL-бюро ГО «ВОВ ЛРУ”. На протязі року - відповідальний В.В.Пращук, UT7NY.
Відбувається періодичне отримання та відправка пошти через QSL-бюро ГС ВРЛ.

7. Організаційна та правова підтримка радіоаматорів Вінниччини. На протязі року – відповідальні В.Марценюк, UT8NV, В.Пращук, UT7NY.
Проводиться відповідна робота, наприклад у частині допомоги з оформлення заявок на дипломи та звітів про участь у змаганнях, допомога у встановленні антенн, тощо.

8. Координація взаємодії членів ГО „ВОСТР” з УДЦР (отримання та продовження дозволів). На протязі року - відповідальний В.Гнатовський, UT7NS.
Ця робота постійно проводиться Володимиром Віталієвичем. Можливо в подальшому до неї будуть підключенні і інші члени ВОСТР за фактом призначення нового складу КТК.

9. Нагородження ювілярів – членів ГО „Востр” грамотами клубу, В.Марценюк, UT8NV.
За 2016 рік проведено нагородження ювілейними грамотами трьох членів радіоклубу (Синчук, Коваль та Заворотній), а на початку 2017 грамоти надіслані іще двом членам (Філіповському та Задачину).
 

html counterсчетчик посетителей сайта

 

dot.gif (43 bytes)

©2010 ЯR WEB Style  

UZ1RR_Updated: воскресенье, 05. марта 2017